Apartamentai Palangos centre

Vieta

Norime pristatyti Jums mūsų parduodamus apartamentus pačioje Palangos širdyje. Projektas yra pastatytas centrinėje kurorto zonoje, kur parduodamų projektų kaina už 1 kvadratinį metrą siekia net 18 000 eur.

Dydžiai

Siūlome apartamentus skirtingų dydžių 35 kv.m, 45 kv.m, 51 kv.m, 53 kv.m, 66 kv.m, 68 kv.m. iki 73 kv.m. Visos patalpos yra patogiai išplanuotos, turime 2, 3 ir net 4 kambarių butus, todėl apartamentai tiks kaip mažai, taip ir didesnei šeimai.

Kainos

Apytikslė kaina:
DALINĖ APDAILA
3600-4800 Eurų plius PVM už kv. m.
PILNA APDAILA
4200-5450 Eurų plius PVM už kv. m.
Dėl kainų pasiūlymų kreiptis telefonu arba rašyti užklausą pasiūlymui.

Vaizdai

Mūsų apartamentai visi turi nuostabius vaizdus, yra galimybė rinktis tarp vaizdų į Palangos Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, kur galima kiekvieną rytą su kavos puodeliu pasitikti saulę, arba į jūros pusę, kur akį džiugins pušų vaizdai ir spalvingi saulėlydžiai. Visi apartamentai turi dideles terasas, kai kurios iš jų siekia net 20 kv.m.

Projekto eiga

Šiuo metu projektas visu pajėgumu ruošiasi sezonui. Eksterjeras: vykdomi apželdinimo darbai, laiptinių dekoravimas natūraliu travertino akmeniu, LED apšvietimo įrengimas.

Išplanavimas

Mes siūlome ne tik skirtingų dydžių ir išplanavimų apartamentus, bet ir skirtingos apdailos. Kol ne visi butai yra pilnai įrengti, šiuo metu yra galimybė atsižvelgti į kliento norus ir papildyti arba pakoreguoti apdailos darbus.

Apdaila ir įrengimas

Pilnos apdailos apartamentuose yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Kas sudaro mūsų pilną apdailą: šildomos grindys, išvedžiotos ventiliacijos, kondicionierių pajungimai, butų vidinės pertvaros dvigubas gipsas-vata-dvigubas gipsas, dūminto ąžuolo grindys (select), natūralaus akmens marmuro palangės, pagal spec. užsakymą dažytos medžio masyvo dengtos MDF paaukštintos durys, durų rankenos Tupai, vonių ispaniškos akmens masės plytelės, aukštos kokybės santechnika (Grohe, Villeroy & Boch, Duravit, Aco, Laufen, Geberit ) , vonios kambario natūralaus akmens marmuro stalviršis praustuvui, LED pašvietimai, vindo LED apšvietimas.
Taip pat nedidelė apartamentų dalis papildomai turės pilnai įrengtas virtuves su buitinę techniką, spintą, bei kitus baldus.
Kiekvienam klientui pagal jo pageidavimą, galime padėti apstatyti baldais bet kuriuos pasirinktus apartamentus.

Papildoma informacija

Tarpbutinė izoliacija 10 cm keramzito blokeliai; 10 cm vata; 10 cm keramzito blokeliai.
Buto Garsą ir šilumą izoliuoja iš vidinės namo laiptinės pusės 20 cm vatos sluoksnis.
Papildomai lubose įdėta vata garso izoliacijai padidinti.
Sandarūs schucco langai.
Kokybiškos šarvuotos durys.

Abejojate ar verta investuoti?

Peržvelkite mūsų projekto investavimo skiltį norėdami sužinoti daugiau. Jei kyla klausimų būtinai kreipkitės ir mes atsakysime į jūsų klausimus.
Investavimas

Susisiekite su mumis norėdami sužinoti daugiau

Rezervuoti apžiūrėjimą

Paskambinkite mums arba įveskite savo duomenis formoje. Mes stengiamės atsakyti į visas užklausas per 24 valandas darbo dienomis.