Investuokite Palangos centre

Universali vieta

Šį Palangos vieta yra ypatinga savo universalumu. Iš vienos pusės esame apsupti visa reikiama infrastruktūra, iš kitos pusės turime žalius pušynus, mažas bei jaukias gatveles vedančias link smėlėtų kopų ar link žaliuojančio Birutės parko, kur tarp ošiančių medžių galima atsivėsinti karštą dieną arba ramiai praleisti šiltą vakarą su šeima.

Abejoti neverta

Kadangi ši vieta turi viską, kad žmogus pajustu tikrą atostogų jausmą, nekilnojamojo turto vystytojai taip pat nepraleidžia šios vietos pro savo akis.
Jau ne pirmus metus šioje Palangos zonoje yra statomi prabangus nekilnojamojo turto objektai, kurių kainos siekia iki 18 000 eur už 1 kvadratinį metrą. Nors atrodytų, kad kainos yra labai didelės, tačiau visi šie projektai yra pakankamai greitai išparduodami.
Kadangi mūsų parduodami apartamentai yra toje pačioje Palangos prabangioje zonoje, jūsų investicija yra dvejopa.

Investicija į atostogas

Pirma, įsigyjant savo atostogų ar nuolatinio gyvenimo namus Jus investuojate į savo gyvenimo kokybę ir komfortą.

Garantuota finansinė grąža

Antra, mes manome, kad kiekvienas mūsų pirkėjas šiuo metu įsigijęs siūlomus apartamentus atlieka puikią investiciją, kuri atneš finansinę grąžą.

Norite sužinoti daugiau apie projektą?

Peržvelkite mūsų projekto bendrą aprašymo skiltį norėdami sužinoti daugiau. Jei kyla klausimų būtinai kreipkitės ir mes atsakysime į jūsų klausimus.
Apie

Susisiekite su mumis norėdami sužinoti daugiau

Rezervuoti apžiūrėjimą

Paskambinkite mums arba įveskite savo duomenis formoje. Mes stengiamės atsakyti į visas užklausas per 24 valandas darbo dienomis.